وب سایت

ما برای هر حرفه‌ای، راهکاری

مناسب ارائه می‌کنیم.
وب سایت

ما برای هر حرفه‌ای، راهکاری

مناسب ارائه می‌کنیم.
کارِ ما چیست؟

به عنوان یک شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی، با قابلیت طراحی وب سایت و بازاریابی دیجیتال، به همراه مشتریان خود تلاش می‌کنیم تا با کمک خلاقیت، تکنولوژی و تفکر نوین تجاری، ارزش بیشتری در حرفه ایشان ایجاد کنیم.

تاریخچه شرکت توسعه تجارت ژیان

شركت توسعه تجارت ژيان از سال ۱۳۹۲ همگام با توسعه تکنولوژی و پیشرفت علوم فناوری در خدمات رسانی به مردم، با هدف ایجاد مسیرهای آسان برای زندگی بهتر و راحت‌تر آغاز به کار كرده و در دو بخش اصلی مديريت و توسعه فروشگاه اينترنتي “توبگو” و طراحی و فروش وب‌سایت فعالیت می‌کند.

در زمینه طراحی وب‌سایت، شرکت توسعه تجارت ژیان با شیوه‌ای آسان و سرگرم کننده و با آگاهی از وضعیت کنونی بازار در کوتاهترین زمان ممکن، با سرمایه‌ای مقرون به صرفه این امکان را برای شما بوجود می‌آورد که در زمینه کاری خود کسب و کار اینترنتی با ویژگی‌های منحصر به فرد داشته باشید.

تلفیق خواسته شما با ایده های نو، تخصص ماست.

ما با دیدگاه‌های متنوع در کنار کارفرما بهترین انتخاب و کارآمدترین وب‌سایت را با توجه به فعالیت کارفرما، پیشنهاد می‌دهیم و با کمال میل به کمک صاحبان مشاغلی می‌رویم که وب‌سایت‌های جدید و شگفت انگیز می‌خواهند که بر اساس نیازشان ساخته شود.

در صورتی که به هر یک از سرویس‌های ما در زمینه طراحی سایت، بهینه سازی، طراحی لوگو، بازاریابی اینترنتی، طراحی پرتال سازمانی و یا شخصی و…. نیاز دارید می‌توانید از طریق فرم تماس با ما یا شماره‌های تماس قید شده در سایت، با ما ارتباط برقرار نمایید.

تیم ما
توسعه تجارت ژیان

بیتا

روابط عمومی

هوشیار

مدیر پروژه

بردیا

دپارتمان طراحی
خدماتی که ارائه می‌دهیم
با ما تماس بگیرید و پروژه خود را شروع کنید.
توسعه تجارت ژیان