ما برای هر حرفه‌ای، راهکاری مناسب داریم.

ما گنجینه بزرگی از پروژه‌های متنوع برای حرفه‌های مختلف در اختیار داریم.

کار ما چیست؟

به عنوان یک شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی، با قابلیت طراحی وب‌سایت و بازاریابی دیجیتال، به همراه مشتریان خود تلاش می‌کنیم تا با کمک خلاقیت، تکنولوژی و تفکر نوین تجاری، ارزش بیشتری در حرفه ایشان ایجاد کنیم.

بازاریابی دیجیتال

متخصصین بازاریابی دیجیتال ما با شما همکاری می‌کنند تا اهداف مورد نظر صنعت خود را در فضای مجازی پیدا کرده و با استراتژی‌های بازاریابی و با کمک آنالیز داده و خلاقیت، شما را در معرض دید بیشتر آن‌ها قرار دهند.

تولید محتوا

مهمترین بخش وب‌سایت محتوای آن می‌باشد که شرکت توسعه تجارت ژیان با عکاسان و نویسنده‌های خوب خود، حرفه و کار شما را به بهترین شکل در دنیای مجازی نمایش می‌دهد.

طراحی وب سایت

در توسعه تجارت ژیان، ما باور داریم که یک وب‌سایت ادامه راه داستان حرفه و نام شماست و نمایانگر آن در فضای مجازیست. طراحان ما سعی می‌کنند با شناخت گسترده از حرفه و نام شما، به بهترین شکل ممکن شما را در فضای مجازی نمایش دهند.

بهینه سازی وب سایت

داشتـن وب‌سایت و بـروز بودن آن، قسمتی بسیـار مهم از استـراتـــژی بـازاریابــــی و تـجارت برای هر صنـعتی می‌باشد. وب‌سایت شما ادامه‌ی راه حرفه و نام (برند) شماست و احساسیـست که در فضای مجازی به مشتــریان خود می‌دهید.

درباره گروه ما
خدماتی که ارائه می‌دهیم
background
با ما تماس بگیرید و پروژه خود را شروع کنید.
آموزش‌های راه اندازی وب‌سایت
تاریخچه شرکت توسعه تجارت ژیان

شركت توسعه تجارت ژيان از سال ۱۳۹۲ همگام با توسعه تکنولوژی و پیشرفت علوم فناوری در خدمات رسانی به مردم، با هدف ایجاد مسیرهای آسان برای زندگی بهتر و راحت تر آغاز به کار كرده و در دو بخش اصلی مديريت و توسعه فروشگاه اينترنتي “توبگو” و طراحی و فروش وب سایت فعالیت می کند.
در زمینه طراحی وب سایت، شرکت توسعه تجارت ژیان با شیوه ای آسان و سرگرم کننده و با آگاهی از وضعیت کنونی بازار در کوتاهترین زمان ممکن، با سرمایه ای مقرون به صرفه این امکان را برای شما بوجود می آورد که در زمینه کاری خود کسب و کار اینترنتی با ویژگیهای منحصر به فرد داشته باشید.

تلفیق خواسته شما با ایده های نو، تخصص ماست.

ما با دیدگاه های متنوع در کنار کارفرما بهترین انتخاب و کارآمدترین وب سایت را با توجه به فعالیت کارفرما، پیشنهاد می دهیم و با کمال میل به کمک صاحبان مشاغلی می رویم که وب سایت های جدید و شگفت انگیز می خواهند که بر اساس نیازشان ساخته شود.

در صورتی که به هر یک از سرویس های ما در زمینه طراحی سایت، بهینه سازی، طراحی لوگو، بازاریابی اینترنتی، طراحی پرتال سازمانی و یا شخصی و…. نیاز دارید می توانید از طریق فرم تماس با ما یا شماره های تماس قید شده در سایت، با ما ارتباط برقرار نمایید.